דלג לתוכןlang_code= helocale= he_ILtextdomain= diklatext= מאמרים
דיקלה - מורה להוראה מתקנת

מי אני

drawinginterpretation

דיקלה גולסה-חליווה, בוגרת תואר שני בחינוך והוראה, מורה להוראה מתקנת ומחנכת, מומחית להקניית אסטרטגיות למידה ופיתוח מיומנויות חשיבה וכתיבה. מפענחת ציורי ילדים וגרפולוגית

נולדה וגדלה בישראל. כיום מתגוררת בלוס אנג'לס, גרושה ואימא לבן. בוגרת תואר ראשון ושני בחינוך של האוניברסיטה הפתוחה, בעלת תעודת הוראה באזרחות והיסטוריה וכן תעודת הוראה בהוראה מתקנת.

שוטרת סמויה לשעבר עם ותק של 15 שנות קריירה מפוארות, שמתוך שליחות ואמונה ביכולתה לחנך ולהשפיע עברה למערכת החינוך. מורה ללשון, אזרחות והיסטוריה בתיכונים בישראל ומורה לעברית ותנ"ך בתיכון יהודי בלוס אנג'לס. מומחית בפיתוח הדרכה של תוכניות להוראת העברית באמצעות כלים חווייתיים.

פענוח ציורי ילדים וגרפולוגיה בלוס אנג'לס

בעלת מרכז לימוד ייחודי שבו היא מלמדת ילדים ומבוגרים אסטרטגיות למידה, מקנה כלים לסדר וארגון ולהתנהלות יעילה בסביבה הלימודית ומטפלת בבעיות קשב, תקשורת בין אישית ומיומנויות חברתיות תוך מציאת הייחודיות כל אחד ואחת מהלומדים. מטפלת בציור ילדים עם צרכים מיוחדים ומדריכת הורים.

ייעוץ להורים בשילוב פענוח ציורים ואבחון כתב יד, טיפול בבעיות קשב וריכוז ומוטוריקה עדינה.

בוגרת קורס קואצ'ינג הוליסטי מטעם מכללת "רידמן" בתל אביב ומתמחה באימון לילדים ובני נוער. בוגרת קורסים והשתלמויות בתחום של פענוח ציורים וגרפולוגיה, מרצה ומנחת סדנאות העצמה ומודעות בארגונים, חדרי מורים ומעגלי נשים.

בלוגרית ומנחת סדנאות כתיבה וטיפול בכתיבה בלוס אנג'לס.

מורה לעברית בלוס אנג'לס

 לימוד והנחיית סדנאות וקורסים בזום בכל העולם בתחום של פענוח ציורים וגרפולוגיה

מחברת הספר "לגלות את הנסתר שבגלוי" – גילוי סודות פענוח ציורים

bookdikla

הספר "לגלות את הנסתר שבגלוי" הוא הזדמנות לחקור את משמעות הצבעים והשפעתם עלינו, להכיר את עצמנו ולהבין אחרים, וכל זאת דרך הסימנים והאותיות המצוירים תחת ידינו. בספר נכיר את סודות הציור וכתב היד בדרך חווייתית, צבעונית, מסקרנת ומאוד יישומית.

פיענוח ציורים הוא תחום ידע מיוחד במינו, שמאפשר לגלות מסרים שמועברים דרך החלק במוח שאחראי על התת-מודע. בעזרת הידע, נראה בספר כיצד אפשר לפתוח צוהר להיבטים העמוקים ביותר של הנפש, באופן שמאפשר לכל אדם להתבונן התבוננות מעמיקה, להבין, לתת יד ולכוון. ידע בפענוח ציורים הוא כלי טיפולי ואימוני שיכול לסייע באבחון בעיות, בזיהוי מצוקות ופחדים, אבל גם בזיהוי יכולות וחוזקות, בהעצמה ובצמיחה פנימית. בעיקר, הוא נותן כלים לזהות אמונות מגבילות שמונעות מהאדם לגעת בייעוד שלו ולהצליח בגדול בחיים. וכולנו יודעים שזיהוי הוא הצעד הראשון בדרך לפתרון.